BY ME. SIAURINTOS KELNĖS "SPELL" JUODA

SPELL siaurintos kelnės tinka moterims turinčioms smėlio laikrodžio arba kriaušės silueto figūrą. Kelnės pritaikytos platesniems klubams. 

Siaurinto modelio, tiesaus silueto SPELL kelnės patiks toms, kurios neranda tinkamo plačių kelnių modelių, bet nori jaustis itin patogiai bei laisvai.. Šios kelnės atitiks tiek jūsų įvaizdžio, tiek patogumo reikalavimus!

Kelnių priekyje esančios sagos lengvai prisitaikys prie liemens jas persiuvant, o kartu atvers talpią, puikiai prie kūno priglundančią kišenę. Tai ne tik palengvins jūsų kasdienybę, bet ir suteiks daugiau funkcionalumo.

Lengvai krentančios medžiagos klostės suteiks lengvumo ir elegancijos jausmą kiekvieną kartą, kai dėvėsite šias SPELL kelnes. Rinkitės jas tiek darbui ofise, tiek laisvalaikiui.

Renkantis šias kelnes, atkreipkite dėmesį į klubų apimtį, taip užtikrinsite idealų prigludimą ir patogumą. Liemenį galėsite pritaikyti individualiai persiūdamos sagas.

SPELL siaurintos kelnės tinka moterims turinčioms smėlio laikrodžio arba kriaušės silueto figūrą. Kelnės pritaikytos platesniems klubams. 

SPELL siaurintos kelnės - tai ne tik drabužis, bet ir jūsų pasirinkimas būti išskirtine ir balansuoti madą su funkcionalumu.

Nuotraukoje modelis vilki M/L , ūgis 180cm

Sudėtis: 28% viskozė, 67% poliesteris,  ir 5% elastanas

BYME. rekomenduoja:  Skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje, iki 1000 apsukimų. o išskalbus drabužius palieki džiūti išskleidus ant džiovyklės. Tokiu būdu drabužis neįgauna lenkimo žymių ir išdžiūna tolygiai. Džiovinti džiovyklėse nerekomenduojame! 


Palikite atsiliepimą:

89.00€
Dydis :