Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

PRISTATYMAS 1-2 d.d. | NUO 30€ PRISTATYMAS Lietuvoje NEMOKAMAS!* išskyrus baldus, biožidinius

J&EHANDMADECANDLES. RANKŲ DARBO NAMŲ KVAPAS AURA Vakaro Šnabždesiai

Kiekvienas J&E Handmade Candles namų kvapas yra maišomas ir pilstomas rankomis. Norime suteikti Jūsų namams daugiau išskirtinumo. Kuriamus „Aura“ kolekcijos namų kvapus pateikiame rankų darbo keramikos vazose. Palieskite jautriais pirštų galiukais indą, jaučiate kokią jaukumo istoriją jis Jums šnabžda? Minimalistinis, elegantiškas dizainas, matinė glazūra ir subtilus akcentas – vazos kaklelis, subtiliai susijungia ir atkartoja gamtos formas. Mums vaza primena stilizuotą granatą, o Jums?

Kvapas: Rafinuotas aromatas, prabangūs orchidėjos ir lotoso kvapai dermėje su ylang, bergamotės, triufelio natomis sukuria pirmąjį neišdildomą įspūdį, o pagrindinės vanilės, sandalmedžio, vetiverio ir tamsaus šokolado natos galutinai išpildo šį aromatą.


Natos:

Viršutinės natos: bergamotė, ylang, triufeliai.

Vidurinės natos: orchidėja, lotosas.

Pagrindinės natos: vanilė, sandalmedis, vetiveras, šokoladas.

Kvapo šeima: gėlių kvapai.

Naudinga: pagrindinės natos užuodžiamos pirmiausiai, sukelia pirminį įspūdį ir turi didžiausią poveikį. Vidurinės natos atsiskleidžia viršutinėms blėstant ir išlieka visą laiką, šios kvapų natos sudaro apie 70 procentų visos kvapo kompozicijos. Pagrindinės natos sudaro kvapo pagrindą, yra labai sodrios ir ilgai išliekančios.


Keramikinė kvapo vaza: rankų darbo.

Kvapo kiekis: 200 ml (2 talpos po 100 ml)

Lazdelės: 8 juodos, naujos kartos daugiapluoštės lazdelės.

Kvapas išlieka: iki 6 – 8 mėnesių.

Pakuotė: namų kvapo rinkinys pakuojamas individualioje, kartono pakuotėje – dėžutėje. Dėžutė elegantiška – sukurta taip, kad galėtumėte dovanoti.


Kaip naudoti:

Išsirinkite namų erdvę, kurioje statysite namų kvapą.

Į vazą supilkite namų kvapą. Keramikos vazos individualaus dydžio, į jas gali netilpti 200 ml kvapiojo skysčio iškarto. Įpilkite vieną buteliuką ir įvertinkite kiek dar kvapo reikia.

Nepanaudotą likusį kvapą laikykite sandariai uždarytą, tamsioje vietoje (ne ant tiesioginių saulės spindulių), kambario temparatūroje.

Į kvapu pripildytą vazelę įdėkite lazdeles. Rekomenduojame nesudėti visų lazdelių iškarto. Pradėkite nuo 4-5 ir jei norėsis kvapo intensyvumą didinti – pridėkite lazdelių.

Leiskite keletą valandų lazdelėms sugerti kvapo ir atsargiai (kad neaptaškytumėte paviršių) apverskite.

Lazdeles apversti rekomenduojame kartą per savaitę. Jei norite daugiau aromato apverskite dažniau.


Palikite atsiliepimą:

55.00€