Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

LECLER. DAUGKARTINĖ MAITINANTI IR DRĖKINANTI LECLER PARAFINO RANKŲ KAUKĖ

Odą gaivinanti, maitinanti ir puoselėjanti parafino rankų kaukė idealiai tinka šaltuoju metų laiku. Ypač naudinga šąlančiai ir linkusiai skilinėti rankų odai. Šiltas parafinas padeda naudingosios medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, lygina, ramina ją. Parafino rankų kaukė sušildo odą ir atveria poras-– gerėja kraujotaka, oda jaunėja. Kaukė palieką malonų rožių kvapą ant rankų odos. Po nuolatinio naudojimo rankų oda tampa šilkinė ir švelni.

Ši kaukė yra daugkartinio naudojimo. Pakartotinai kaukę naudoti galima 4 kartus.

Naudojimo instrukcija:

Pašildykite parafino rankų kaukę mikrobangų krosnelėje arba karštame vandenyje, kol vaškas suminkštės ir temperatūrai jautrios širdelės spalva pasikeis iš tamsiai pilkos į raudoną. Palaukite, kol temperatūrai jautri širdelė vėl taps tamsiai pilka ir nukirpkite kaukės angą, skirtą įkišti rankai.
Nusiplovę rankas užsimaukite parafino rankų kaukę. Užtvirtinkite kaukės raištelį, kad pirštinė sandariai priglustų prie rankos ir švelniai išmasažuokite kaukę taip, kad rankų oda būtų apgaubta parafinu.
Kai kaukės masė pilnai sustings (po 20–40 min.), ištraukite rankas, o produkto perteklių įmasažuokite į rankas tol, kol susigers.
Po naudojimo užlenkite kaukės angą ir ją užspauskite spaustukais. Laikykite kaukę saugioje vietoje iki sekančio naudojimo.
Naudokite 2–3 kartus per savaitę. Esant poreikiui galima naudoti kiekvieną dieną.

Pakartotinai kaukę naudoti galima 4 kartus.
Palikite atsiliepimą:

12.95€