Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

PRISTATYMAS 1-2 d.d. | NUO 30€ PRISTATYMAS Lietuvoje NEMOKAMAS!

MARK AND TWO SISTERS. PALO SANTO

Dėžutėje - 4vnt.

Palo Santo – Šventasis medis iš Peru miškų. Šamanai palo Santo smilkydavo per religines apeigas, gydydami ar siekdami atstatyti žmogaus dvasinę pusiausvyrą. Šventojo medžio buvo nevalia kirsti ar kitaip pažeisti, smilkymui buvo naudojamos išvartos arba natūraliai nukritusios šakos.
Smilkdamas Palo Santo skleidžia nuostabiai sodrų, balzaminį, citrusišką, minkštą, kiek pienišką aromatą, o ir jo magiškų galių sąrašas labai netrumpas. Tikima, jog šio medžio dūmas atpalaiduoja, sustiprina kūrybiškumą, malšina galvos skausmą, padeda peršalus, valo namų energiją ir gydo emocinį skausmą.
Visada atkalbinėju, jei Palo Santo norima tiesiog kvėpinti namus, neįsigilinant į jo smilkymo prasmę, nepriimant senųjų kultūrų papročių kaip maloningos dovanos. Vis tik smilkstančio šio medžio vibracijos tokios galingos, jog atvira širdimi jas priimančiojo laukia labai įdomi dvasinė patirtis.
Uždekite lazdelę, tuomet ugnį užpūskite – lazdelę turi smilkti, bet ne degti. Padėkite ant lėkštelės krašto ar kito nedegaus paviršiaus. Smilkykite gerai vėdinamose patalpose, nekvėpuokite dūmais tiesiogiai. Stebėkite savo kūną ir jo reakcijas. Lazdelei užgesus, esant poreikiui smilkymo procesą pakartokite.


Palikite atsiliepimą:

10.00€