Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

PRISTATYMAS 1-2 d.d. | NUO 30€ PRISTATYMAS Lietuvoje NEMOKAMAS!* išskyrus baldus, biožidinius

SEARCHING. YOU ROCK SUIT

Tas vienintelis. Kostiumas, kurio reikia bet kokiam vakarėliui ar progai. Leidžia jaustis laisvai ir patogiai. Patrumpintas švarkas su pečių petukais, kad jaustumėtės stipriai, seksualiai ir moteriškai. Su pritvirtintomis auksinėmis detalėmis, jei nesijaustumėte pakankamai pasitikintis, priminimui, kad YOU ROCK. Tiesiog palieskite juos ir prisiminkite, kokios jūs nuostabios ir kad mes visada su jumis! Be to, kostiumėlis komplimentuoja jūsų šokio judesius. Pats audinys paslepia blizgučius, kad dar labiau spindėtumėte.

Kartu  atkeliauju su platėjančiomis kelnėmis, aukštu liemeniu. Pažadame, kad nenorėsite jų nusirengti dėl jų patogumo. Kostiumą lengva derintii  ir atskirai su skirtingais rūbais, visada galima dėvėti kaip naują aprangą.

Modelio ūgis 174cm.

Mylėkite savo drabužį ir jis jus mylės: skalbkite šaltame vandenyje 30°> lyginkite išvirkščiąja puse > nedžiovinkite džiovyklėje > nebalinkite.

Kiekvienas SEARCHING produktas yra unikalus ir riboto kiekio – yra gaminama pavieniams asmenims, o ne masėms. Kiekvienas drabužis ypatingas ir pagamintas su meile Lietuvoje.

#ShopSlowFeelSpecial


Palikite atsiliepimą:

140.00€
Dydis :