Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

PRISTATYMAS 1-2 d.d. | NUO 30€ PRISTATYMAS Lietuvoje NEMOKAMAS!

UŽ ŠVARIĄ LIETUVĄ. MARŠKINĖLIAI vilkas

* Užsakymas bus išsiųstas per 3 darbo dienas.

2020 m. vykusio žygio „Už švarią Lietuvą!“ planetą tausojančių marškinėlių kolekcija.
Nuotraukose gamtos fotografo M. Čepulio užfiksuoti gyvūnai, kokia nuostabi yra Lietuvos gamta ir jos gyventojai! 

Marškinėliai yra:
pagaminti iš 100% sertifikuotos organinės medvilnės,
turi oficialius FairTrade, ES EcoLabel ženklinimus,
atitinka tarptautinį socialinės atsakomybės valdymo standartą (SA8000), pagaminimui naudojama atsinaujinanti energija.
Nuotraukoms spausdinti pasirinkti OEKO-TEX standartą atitinkantys, aplinkai draugiški, vandeniniai dažai.

Ką gi reiškia visa ši puokštė sertifikatų?
FairTrade – tai visuomeninis judėjimas bei prekybos partnerystė, siekianti skatinti sąžiningą ir teisingą tarptautinę prekybą. Šio sertifikato tikslas – kovoti su darbuotojų bei vaikų išnaudojimu, užtikrinti žmogaus teises darbo srityje, bei garantuoti sąžiningą atlyginimą įmonių darbuotojams. FairTrade sertifikatas užtikrinta, kad drabužiai buvo pagaminti etiškomis sąlygomis.
Ecolabel – sertifikavimo sistema, užtikrinanti, kad produktas atitinka Europos sąjungos aplinkos apsaugos ir kokybės reikalavimus. Prieš suteikiant produktui šį sertifikatą yra atliekama eilė tyrimų, kuriuose tikrinama žaliavos gavyba, produkto gaminimas, platinimas (įskaitant pakavimą), naudojimas ir produkto pašalinimas.
SA 8000 – tai tarptautinis verslo standartas pasaulyje, nagrinėjantis vaikų darbą, asociacijų laisvę, kolektyvines derybas, darbuotojų sveikatą ir saugą, drausmines priemones, diskriminaciją, darbo valandas, darbo užmokestį ir valdymo tinklus. SA 8000 sertifikavimo įgyvendinimas reiškia, kad įmonė turi atsižvelgti į savo darbuotojų, akcininkų ir tiekėjų darbo sąlygas, taip pat į jos įgyvendinimo socialinį poveikį.
OEKO-TEX – tai tarptautinė testavimų ir sertifikavimo sistema, kontroliuojanti kenksmingų medžiagų normas produkcijoje ir užtikrinanti, kad produktas neturi kenksmingo poveikio planetai ir vartotojams. Šie dažai naudojami ir vaikiškų rūbų dažymui.
Nuotraukose – žygio iniciatorius Giedrius Bučas.


Palikite atsiliepimą:

45.00€
Dydis :