Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

PRISTATYMAS 1-2 d.d. | NUO 30€ PRISTATYMAS Lietuvoje NEMOKAMAS!

V&V. „Pudros lino“ suknelė

Sudėtis: 48% medvilnė, 25% linas, 24% viskozė, 3% elastanas.

Ilgis – 92 cm.

Šioje vasarytėje išskirtinai daug dėmesio skyrėme dviem „reikaliukams“: dryžiukams ir natūralaus pluošto audiniams.

Pastarąjį, kurį pasirinkome šiai suknytei, Jūs jau turėtumėte atpažinti, prieš porą metų, Pavasario, kuris plazdėjo drugeliais kolekcijoje, mes pristatėme pudrinio lino kelnių ir palaidinės kostiumą, kurį aš labai dažnai vis dar matau ant Jūsų.

Vadinasi- ne tik buvo ir yra mylimas, bet ir ilgaamžis.

Ir iš tikrųjų- be galo gera šio audinio savybė, kad dėvint, jis  darosi dar artimesnis „prie kūno“ ir  praktiškai nejuntamas.

Suknytei parinkome neįpareigojantį siluetą, viena vertus, kad ji būtų beprotiškai patogi keliauti į pliažą, lyg savotiškas „chalatukas“, kurį užsimetei ant „maudymuko“. užsisegei priekyje pakavotomis sagytėmis ir pasiruošusi dumt nors ir romantiškon vakarienėn.

Antravertus, tai rūbas, kurį drąsiai galite dėvėti  ir einant į darbą. Karštą vasaros dieną, kai negelbėja net riaumojantys šalčiu kondicionieriai, jaukaus lino suknelė bus geriausias dienos pasirinkimas.

Nesukurta maitinančioms, bet tobulai joms tinkama (dėl tų pakavotų, tvarkinga eilute išsirikiavusių mažutėlių sagyčių „kaimenės“). Negalvokit. Aš nekurčia. Ir.

Aš visada viena ausimi girdžiu sulaukusių stebuklų moterų atodūsius, kad kolekcijoje bent po vieną rūbelį būtų tinkamą ir Joms.

O dabar- į vasarą!Palikite atsiliepimą:

125.00€
Dydis :