Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

V&V. „SMART‘ai“ toffee spalvos džinsai

Sudėtis: 73% medvilnė, 24% poliesteris, 3% elastanas

Kai saujoje glaudėme idėją, pasiūti pirmojo „Kraft‘o“ striukinę liemenę, priešais akis iškart „išniro“  tuokart prie Pavasario/21 spalvinės gamos, tobulai derėję „Kišenėtieji“ džinsai.

Būsiu sąžininga- ir nors džinsų spalva patiko turbūt visoms, „kišenėtoji“ idėja buvo palydėta nemažai atodūsių : „taip gražu, bet storina kojas“, „čia tik „kūdakojoms“, „norėčiau tokių „gardžiaspalvių“, tik kito modelio“....

Todėl šias konstruktyvias „kritikėles“ susirikiavę į savo galvų stalčiukus, pažadėjome pasitaikius progai- traukti į dienos šviesą ir pasiūti tokios pat gardžios spalvos, bet kito modelio džinsus.

Taip gimė idėja šioje kolekcijoje „pažadinti“ gyvenimui Vasarą startavusį „Smart“ džinsų modelį- kuris sulaukė labai daug teigiamų Jūsų įvertinimų.


Istoriją apie „Smart” džinsus „supyškinome“ prie chaki spalvos „Smart“ džinsų aprašymo, bet neradusioms- pakartojame:

„Kaskart į gyvenimą išleidę naują džinsų modelį, įkvepiame didelį oro gurkšnį ir sulaikę kvėpavimą laukiame Jūsų reakcijų.

Ar patiks? Ar tiks? Ar pritaikysit?

Ar pamilsit?

Ne kitaip buvo ir su Vasaros/22 kolekcijoje startavusiu “Smart” modeliu.

Kaip taisyklė, naujienai niekuomet nesiseka taip gerai, kaip senam geram ir dažnai matytam džinsų modeliui.

Ir jeigu mūsų „Subtiliuosius“ džinsus Jūs pažįstat, kaip nuluptus ir į klausimą „Ar matuositės?“, Jūs tik nusišypsote: „Kad tikrai ne“, tai „Smart‘us“ matavotės beveik visos!

Kas buvo toliau?

Mūsų motyvacija imtis naujienų sukunkuliavo, kai po pirmosios savaitės, vos tik spėję apšilt padus juos besimatuojant- visi Smar‘ai  išsiskirstė į Jūsų derinius.

Savo pirmąjį pasirodymą jie baigė su dideliu trūkumu ir „pypaujančiais“ klausimais: „O kada vėl bus?“.

Todėl šįkart dalindami bilietus į „Must-have“ kolekciją, leidome sau „paspausti pauzę“ seniesiems džinsų modeliams ir pasileisti plaukus, pasiūlant Jums net dviejų spalvų SMART‘us.“

Vieni iš jų- „Toffee“ spalvos- tiesiai priešais Jūsų akis.Detalės:

Pasiūti iš itin tampraus ir patogaus džinso.

Nuo Vasaros/22 kolekcijos jau pažįstamo ir spėto pamilti „Smart“ modelio.


Palikite atsiliepimą:

115.00€
Dydis :