Pristatymas 1-2 d.d.      Grąžinimo tasyklės
Pagalba ir KONTAKTAI

PRISTATYMAS 1-2 d.d. | NUO 30€ PRISTATYMAS Lietuvoje NEMOKAMAS!

SOLIDU. FOREST PURITY

GRANDMA SAID. + PURITY. + IT’S THYME.
Rinkinys miško ir žolelių mylėtojams, kurie svajoja save apgaubti pušų, kedrų, čiobrelių ir arbatmedžių aromatu. Geriausių SOLIDU miško kvapų kolekcija dievinantiems spygliuočių gaivą savo namuose ir vonios kambariuose.

GRANDMA SAID:
Šampūnas su dilgėlėmis ir tamanu aliejumi.
Šio kietojo šampūno sudėtyje sujungėme du stebuklingus plaukų priežiūros ingredientus: ekologiškų dilgėlių miltelius bei egzotiškąjį puiklapio (tamanu) aliejų. Šis šampūnas intensyviai drėkina ir kondicionuoja plauką ir puikiai tiks ploniems, silpniems plaukams, kuriems trūksta apimties. Kedrų, kadagių bei rozmarinų eteriniai aliejai stimuliuoja galvos odą plovimo metu bei suteikia GRANDMA SAID šampūnui svaiginantį miško aromatą.

PURITY:
Arbatmedžio aliejaus ir aktyvintos anglies muilas.
Giliai valantis muilas PURITY puikiai pašalina perteklinius riebalus ir aplinkos taršą, suteikia odai gaivos ir švaros jausmą. Aktyvinta anglis puikiai valo odą, sugeria ir sutraukia visus nešvarumus ir džiovina spuogus, o arbatmedžio aliejus natūraliai pasižymi antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis.

IT’S THYME:
Kietasis kūno sviestas.
Kietasis kūno sviestas “IT’S THYME” sukurtas gelbėti sausą odą nuo nemalonių pojūčių, suteikia ilgalaikį drėkinimą, mažina sudirgimus ir padeda saugoti odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Juodųjų kmynų aliejus ir murumuru sviestas drėkina ir minkština, o eterinių aliejų mišinys su čiobreliais veikia priešuždegimiškai ir suteikia sviestui atpalaiduojantį aromatą.Palikite atsiliepimą:

28.99€