TATA PAPER. SKALBINIŲ MAIŠAS „BLACK“

Šis daiktų organaizeris su apvalios formos dugnu tai stiliaus, tvarumo ir ekologijos visuma. Skandinaviškas, rankų darbo minimalizmas su Itališka kokybe

*popierius gaminamas Italijoje, gaminiai siuvami čia Lietuvoje ir yra rankų darbo

Šį organaizerį galima naudoti kaip skalbinių krepšį, kurį drąsiai galima laikyti dregnoje patalpoje (per siūles gaminys praleidžia vandenį ir nėra neperšlampamas, tačiau atsparus vandeniui)
Taip pat šį organaizerį galima naudoti daiktams susidėti ar palaikyti tvarką vaikų kambaryje sukraunant žaislus.

Rekomenduojame tamsų skalbinių krepšį naudoti spalvotiems daiktams, o šviesius skalbinių krepšius baltiems skalbiniams. Taip lengviau galėsite pasiruošti skalbimui ir atskirsite baltus drabužius nuo spalvotų.

Organaizerio korpusas pagamintas iš planamo popieriaus, viršus iš garinto lino arba medvilnės, rankenos austinės medvilninės.

Išmatavimai:

Aukštis – 48cm (be medžiaginės dalies, tik popiariaus aukštis)
Diametras – 36cm

Gaminio išmatavimai taip pat pavaizduoti nuotraukoje. Aukštis pažymėtas be susukto viršaus, todėl nuotraukoje gaminys yra žemesnis. Kad organaizeris atrodytų gražiau rekomenduojame daryti du atvartus ir rankomis formuoti viršų, bei kampus.

Gaminys nebijo drėgmės, jį galimą skalbti ir plauti (taip kaip nurodyta gamintojo instrukcijoje). Būtina išdžiovinti naturaliu būdu, nedžiaunant ant gyvatuko ar saulės tam, kad popierius nesukietėtų.


Palikite atsiliepimą:

85.00€