DONUM. Šilkinė skarelė - Angelėliai (Rojus) | 68x68

Šilkinė skarelė "Angelėliai" - tikras meno kūrinys, turintis gilias prasmes ir simbolius. M.K. Čiurlionio paveikslas, išlietas šilkinėje skarelėje yra išskirtinis ir elegantiškas aksesuaras, praturtintas menininko pasaulėžiūros ir išminties.

Vienas reprezentatyviausių M.K. Čiurlionio paveikslų "Angelėliai" yra kupinas jausmingumo ir raminančios energijos. Jis vaizduoja nuostabias angelų figūras, kurios rojaus debesyse prie jūros skina gėles iš lietuviškos pievos bei spinduliuoja meilę, šviesą ir ramybę.

Skarelės dizainas ir spalvos yra subtiliai parinktos, kad būtų sukurta harmoninga dermė tarp meninio kūrinio ir modernaus stiliaus. Čiurlionio paveikslo angelai taip pat turi svarbią reikšmę - jie gali būti laikomi įkvėpimo šaltiniu ir apsaugos simboliu.

Šilkinės skarelės "Angelėliai (Rojus)" dizainas kurtas pagal M.K. Čiurlionio paveikslą, kurio vaizdą suteikė Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus. Paveikslas ANGELĖLIAI (ROJUS) Kartonas, tempera. 1909.

Pagaminta iš 100% šilko;
Unikalus autorinis dizainas;
Dydis: 68 x 68 cm;
Elegantiška dovanų dėžutė.

Šilkinė skarelė "Angelėliai" - laikui nepavaldus pasirinkimas ypatinga proga sau arba kaip dovana artimam žmogui - meno mylėtojui ar mados entuziastui.

Gyvenime yra nedaug dalykų, kurie labiau pakeltų savivertę, nei kasdienis gryno šilko nešiojimas. Šilkas nuo seno yra žinomas kaip karališka medžiaga ir yra vertinamas dėl savo kokybės, minkštumo ir švelnumo. Tai - prabangos jausmas, kuris niekada neišeis iš mados.

*M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė "Angelėliai (Rojus)" - vienetinis, labai riboto tiražo kūrinys. 


Palikite atsiliepimą:

60.00€