DONUM. Šilkinė skarelė - Bičiulystė | 53x53

Apsigaubkite garsiausio Lietuvos dailininko M.K. Čiurlionio paveikslu! Šilkinė skarelė "Bičiulystė", tai jūsų elegantiškas ir prabangus stiliaus akcentas. Atrodykite žavingai!

M.K. Čiurlionis ypač vertino bičiulystę. Jis teigė, jog „draugystė – tai ta šviesa, kuria žmogus spinduliuoja ir kurią gali suteikti kitam žmogui, tuo praturtindamas jį ir praturtėdamas pats“.

Šilkinės skarelės "Bičiulystė" dizainas kurtas pagal M.K. Čiurlionio paveikslą, kurio vaizdą suteikė Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus. Paveikslas BIČIULYSTĖ. Popierius, pastelė. 1906 / 7.

Pasipuoškite žymiausio Lietuvos tapytojo paveikslu, nugulusiu į prabangią šilkinę skarelę. Nuo šiol dalelė jo kūrybos gali papuošti ir jus ar jūsų artimuosius. 

Šilkinė skarelė - "Bičiulystė" su M.K. Čiurlionio parašu, tai subtilumas, geras skonis ir elegancija. Genijaus paveikslais nepaliaujama stebėtis ir žavėtis. Su šilkine skarele "Bičiulystė" sužavėkite visus!

Pagaminta iš 100% šilko;
Unikalus autorinis dizainas;
Dydis: 53 x 53 cm;
Elegantiška dovanų dėžutė.

M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė - "Bičiulystė", tai aktuali ir unikali, miela ir prabangi dovana sau arba bičiuliui!

Gyvenime yra nedaug dalykų, kurie labiau pakeltų savivertę, nei kasdienis gryno šilko nešiojimas. Šilkas nuo seno yra žinomas kaip karališka medžiaga ir yra vertinamas dėl savo kokybės, minkštumo ir švelnumo. Tai - prabangos jausmas, kuris niekada neišeis iš mados.

*M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė "Bičiulystė" - vienetinis, labai riboto tiražo kūrinys. 


Palikite atsiliepimą:

50.00€