DONUM. Šilkinė skarelė - Karalių pasaka | 68x68

Nuostabiame, karališkame šilke pavaizduotas garsiausias M.K. Čiurlionio paveikslas - "Karalių pasaka". Šilkinėje skarelėje Lietuvą laikantys karaliai užfiksuoti stulbinamai detaliai, todėl ši skarelė yra tikras meno kūrinys.

Šilkinės skarelės "Karalių pasaka" dizainas kurtas pagal M.K. Čiurlionio paveikslą, kurio vaizdą suteikė Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus. Paveikslas KARALIŲ PASAKA. Drobė, tempera. 1909 m.

Skarelė "Karalių pasaka" - gražus būdas įnešti dalelę Čiurlionio istorijos ir kūrybos į savo gyvenimą. Dėl aukštos kokybės šilko ir dėmesio detalėms ši skarelė yra tikras nešiojamas meno kūrinys, kurį branginsite daugelį metų.

Puikiai atpažįstamas dizainas ir subtilios spalvos - tai prabangos jausmas, kuris niekada neišeis iš mados. Skarele galima padabinti kaklą, pečius, plaukus, papuošti rankinę ar tiesiog nešioti ant riešo. 

Pagaminta iš 100% šilko;
Unikalus autorinis dizainas;
Dydis: 68 x 68 cm;
Elegantiška dovanų dėžutė.

M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė - "Karalių pasaka", tai prabangus akcentas ir yra ideali dovana visiems, kurie myli madą ir meną.

Ši skarelė yra tikra padėka M.K. Čiurlionio - dailininko ir kompozitoriaus, išgarsėjusio savo novatoriška kūryba XX a. pradžioje - kūrybai. Jo paveikslai laikomi vienais svarbiausių Lietuvos meno kūrinių.

M.K. Čiurlionio žodžiais tariant, "Karalių pasaka" yra „spalvų ir linijų simfonija“. Su šia skarele galėsite nešiotis dalelę šios stulbinančios simfonijos su savimi, kad ir kur eitumėte.

*M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė "Karalių pasaka" - vienetinis, labai riboto tiražo kūrinys. 


Palikite atsiliepimą:

60.00€