DONUM. Šilkinė skarelė - Pilies pasaka | 68x68

Šilkinė skarelė - nuostabus aksesuaras, kuriame mada susilieja su menu. Skarelėje pavaizduotas išskirtinis M.K. Čiurlionio paveikslas "Pilies pasaka", kuris prikausto dėmesį ryškiomis spalvomis ir išraiškingomis detalėmis.

M.K. Čiurlionis žinomas dėl novatoriško požiūrio į meną ir muziką. Kartą jis yra pasakęs: „bet reikia turėti šviesos su savimi, iš savęs, kad šviestum tamsybėse visiems ant kelio stovintiems, kad jie išvydę patys rastų šviesos savyje ir eitų savo keliu, kad nestovėtų tamsybėse.“

Šilkinė skarelė "Pilies pasaka" yra ne tik stulbinantis mados kūrinys, bet ir prasminga padėka išskirtiniam M.K. Čiurlionio meniniam talentui. Skarelė su M.K. Čiurlionio parašu, tai subtilumas, geras skonis ir elegancija.

Šilkinės skarelės "Pilies pasaka" dizainas kurtas pagal M.K. Čiurlionio paveikslą, kurio vaizdą suteikė Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus. Paveikslas PILIES PASAKA. Drobė, tempera. 1909 m.

Pagaminta iš 100% šilko;
Unikalus autorinis dizainas;
Dydis: 68 x 68 cm;
Elegantiška dovanų dėžutė.

Šilkinė skarelė "Pilies pasaka" - nepavaldi laikui dovana ir meno mylėtojams, ir mados entuziastams. Nesvarbu, ar norite padaryti įspūdį, ar tiesiog papildyti savo garderobą elegancija, ši skarelė - puikus pasirinkimas.

Gyvenime yra nedaug dalykų, kurie labiau pakeltų savivertę, nei kasdienis gryno šilko nešiojimas. Šilkas nuo seno yra žinomas kaip karališka medžiaga ir yra vertinamas dėl savo kokybės, minkštumo ir švelnumo. Tai - prabangos jausmas, kuris niekada neišeis iš mados.

*M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė "Pilies pasaka" - vienetinis, labai riboto tiražo kūrinys. 


Palikite atsiliepimą:

60.00€