VANDALISTA. šilko Šifono skarelė Desert

Įkaitinto saulės dykumos smėlio pliūpsnis ant šilko šifono.

Dažytas viena seniausių audinio dažymo technika, kuomet pasitelkiama tik gamta: augalais, geležimi, actu bei kitais natūraliai gaunamais komponentais. Procesas dažnai yra nenuspėjamas kaip ir pati gamta, todėl kiekviena skarelė yra unikali ir neatkartojama, vienintelė tokia.  Šilkas sukamas su augalais bei veikiamas karščiu įgavo smulkias raukšleles, kurios dabar tapo jo charakterį pabrėžiančia savybe.

Šią skarelę (±55x55 cm) galite lankstyti ir rišti ant kaklo įvairiais būdais, apvyti rankinės rankeną ir daug kitų būdų – Jums tereikia atrišti savo fantaziją. Šifonas yra tamprus – nors ir skarelė mažesnio dydžio, bet su ja galima aprišti galvą. Šifonas taip pat yra neslidus, matinis – jis ypač gerai laiko surištus plaukus.

Ypatingos natūralaus šilko savybės leidžia mėgautis gaminiais visus metus: šiltą dieną vėsina, leidžia kūnui kvėpuoti, o vėsią dieną – šildo. Taip pat šilkas tinkamas itin jautrią, sudirgusią, alergišką odą turintiems, nes sericinas, kitaip vadinamas šilko klijais, turi gydančiąsias bei atsparumu mikroorganizmams pasižyminčias savybes. 

Geriausia skalbti rankomis arba ne aukštesnėje nei 30° temperatūroje specialiu ploniems audiniams skirtu skalbimo mašinos režimu bei naudojant švelnius  skalbiklius.


Palikite atsiliepimą:

30.00€