BY ME. KLASIKINĖS KELNĖS "SPELL" RUDA

SPELL Klasikinės kelnės - elegancija ir universalumas kiekvienai

SPELL klasikinės kelnės yra toms, kurios nori kasdien atrodyti nepriekaištingai ir jaustis itin patogiai. Sukurta moterims, vertinančioms stilių ir kokybę, šios kelnės yra tobulas pasirinkimas tiek į darbą, tiek į neformalų susitikimą su draugais.

Klasikinis kelnių dizainas ne tik leis jas derinti su kitais jūsų garderobo elementais, bet ir tiks bet kuriam figūros tipui. Siauresnis kelnių modelis gražiai paryškins jūsų kojas, o priekyje esantis kantas vizualiai jas pailgins. Kelnės segasi su slaptu užtrauktuku ir spaude iš šono - taip sukurdamos minimalistinį, “švarų” priekį be perteklinių detalių.

SPELL klasikinės kelnės dera prie įvairaus stiliaus, todėl galėsite jas vilkėti mažiausiai šešis kartus per savaitę, o atrodyti vis kitaip! Derinkite jas tiek su laisvalaikio, tiek su oficialiais ofiso drabužiais ir stebinkite aplinkinius savo prabangiu įvaizdžiu! 

Dėl sudėtyje esančios viskozės SPELL klasikines kelnes išties lengva prižiūrėti. Viskozė pasižymi gebėjimu išlaikyti savo formą bei išvaizdą net po ilgo dėvėjimo. Be to, ji greitai džiūsta, tad kelnes užteks tik pagarinti ir jos bus paruoštos!

Šios kelnės - ne tik drabužis. Tai jūsų kasdieninio pasitikėjimo savimi ir stiliaus šaltinis. Jos leis kiekvienai moteriai jaustis ypatingai, suteikdamos galimybę kurti įvairius derinius ir tuo pačiu išlaikyti aukštą patogumo lygį. SPELL klasikinės kelnės yra investicija į jūsų įvaizdį ir savijautą, leidžianti kiekvieną dieną jaustis ir atrodyti nepriekaištingai.

Nuotraukoje modelis vilki M/L , ūgis 165cm

Sudėtis: 28% viskozė, 67% poliesteris,  ir 5% elastanas

BYME. rekomenduoja:  Skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje, iki 1000 apsukimų. o išskalbus drabužius palieki džiūti išskleidus ant džiovyklės. Tokiu būdu drabužis neįgauna lenkimo žymių ir išdžiūna tolygiai. Džiovinti džiovyklėse nerekomenduojame! 


Palikite atsiliepimą:

90.00€
Dydis :