LECLER. BALTI ŠILKINIAI MIEGO AKINIAI

Lecler šilkiniai miego akiniai pagaminti iš 100% mulberry šilko yra ypač švelnūs, minkšti, puikiai priglunda ir nedirgina odos. Šilko miego akiniai puikiai apsaugo nuo aplinkos šviesos dirgiklių, todėl galima ramiai nugrimzti į grožio miegą.

Šilke esantis proteinas švelniai maitina jautrią paakių odą.

Šilkas pasižymi ypatingomis savybėmis grožiui ir jaunystei išsaugoti, todėl jis taip mėgstamas ir naudojamas .

Lecler šilko miego akiniai pagaminti iš itin aukštos kokybės 6A klasės 100% mulberry šilko.6A šilko klasė – tai aukščiausiaa šilko reitingas, kuris parodo, kad tai ilgiausias galimas šilko baltymas iš kurio gaminamas šilko audinys.

Todėl Lecler šilkiniai miego akiniai pasižymi šiomis savybėmis:
Ypatingu, prabangiu blizgesiu,
Ilgaamžiškumu,
Švelnumu, kurį labai malonu liesti,
Mažu drėgmės sugėrimu, todėl plaukai ir oda išsaugo savo natūralią drėgmę,
Puikia šilumos pusiausvyra ir oro pralaidumu
 

Lecler šilko miego akiniai yra 5-ių sluoksnių, užpildyti šilko užpildu ir šviesos nepraleidžiančiu audinio sluoksniu. Sertifikuoti,neturintys savyje toksinių medžiagų, dažų ir kitų elementų.

Šilkiniai miego akiniai tobulai dera prie Lecler lakštinių veido kaukių, kurios atgaivins odą prieš užmiegant: “Express – Refresh”  greitai atgaivins odą,  “Anti – Ageing” kaukė sudrėkins jūsų veido odą bei suteiks jai stangrumo ir elastingumo, o “Intense – Hydration” palepins jūsų odą hialurono rūgšties kompeksu kuris drėkina tiek išorinius tiek vidinius odos sluoksnius.


Palikite atsiliepimą:

20.00€