Buboo. Vaikiškas šalikas - movas Pelenų rožė

Šalikas - MOVA turi atskirą istoriją. Paradoksas, bet movas pamilti man buvo sunku, nes visada buvau ištikima šalikų gerbėja! Tačiau, kai tiesiogine to žodžio prasme, ėmė plaukti klientų užklausos dėl movų – susimąsčiau.  Iš pradžių tik pagūžčiojau pečiais, nes atrodė, jog mova - anoks čia patogumas. Tačiau vėlgi, kol pati nepasisiuvau ir savo kailiu neišbandžiau, nesupratau, kad dar ir kaip patogu!  Kad ir koks šalikas nepakeičiamas - juk pats apsivynioji ir pasireguliuoji, kaip patogu ir liuks, tačiau mova – užima mažiau vietos, yra komfortabili, šilta, puikiai apsauganti nuo vėjo ir šalčio ir dar yra stilinga. Pasiuvusi movas suaugusiems, nutariau pasiūti ir vaikams. Taip ir atsirado mano netikėtai pamiltos movos.


MOVOS PRIVALUMAI:


- Vieno dydžio. Universalus vienas dydis tinkantis vaikams nuo 5 mėn. iki 9 metų. Vaikiška kaklo mova - dviejų sluoksnių, labai tampri, apgaubia ir prisitaiko prie vaiko kakliuko.


- Aukso viduriukas! Garderobo akcentas su kuriuo nei per šalta, nei per karšta. Žodžiu, patys nustebsite, kad ši mova tarsi prisitaiko prie kūno ir oro temperatūros


- Audinys, kuris pamilstamas iš karto. Minkštas, švelnus, tamprus ir be galo jaukus audinukas, kurio sunku būtų neįsimylėti


-  Neužima daug vietos ir puikiai susirango ne tik po striukyte, bet ir ant jos. Dažnai vaikai nelabai mėgsta šalikų, nes jie tai per daug veržia, tai makaluojasi po striukyte. O čia - viskas vietoje: laisvė judėti, džiaugtis rudeniška gamta ir juoktis, nes mova neveržia kaip šalikas.


-  Ne tik kelionėms, bet ir FOTOSESIJOMS. Mova bus nepamainoma mini kelionėse pas senelius į kaimą, iki darželio ar mokyklos ir atgal, taip pat žaidimų aikštelėje, kai baisu, kad vėjas neperpūstų mūsų mažiausiųjų! O jei jau mąstote apie fotosesiją su vienodais drabužiais visai šeimai, tai ši mova kaip tik jums, nes tokias movas sukūrėme ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.


-  DERINIAI. Ar verta sakyti, kad šis garderobo akcentas ne tik suteikia komfortą, bet ir gali tapti jūsų stilingo įvaizdžio detale? Tarp kitko, jei norite "full house" derinuko, tai turime prie movos derančią kepurę bei galvajuostę. TRIO komplektukas rudeniui, žiemai, pavasariui tikrai nedulkės spintoje. Patys pamatysite, kai tik išbandysite ir pajusite tą šilumą ir jaukumą, kurį sukūrėme su begaline meile. O derinti galima su BET KUO. Ir, kaip jau minėjau, vaikai ir tėveliai gali susiderinti tarpusavyje.


-  PUIKI DOVANA. Jei esate krikšto mama, tikrai pataikysite nupirkdama komplektuką, kuris prižadu - nedūlės spintoje nenešiojamas, o taps kasdienio gyvenimo aksesuaru. Patogiu, šiltu ir nepamainomu lietuviškiems orams. Tokia dovana nudžiuginsite ir suaugusius, ne tik vaikus. Tai puiki dovana mamoms, sesėms, draugėms, vyrams, sūnums ir tėčiams - movos, kepurės, galvajuostės praverčia visais gyvenimo atvejais


-  PAPRASTA PRIEŽIŪRA. Lengvai skalbiasi, nesiburbuliuoja, nesiglamžo – puikus kelionėms!!!


-  SUDĖTIS:  97% medvilnė, 3% elastanas;


*spalvos nuotraukoje ir realybėje gali skirtis.


Palikite atsiliepimą:

23.00€