donum. Šilkinė skarelė - Pasaka II | 68x68

Šilkinė skarelė "Pasaka II" - tai vaikiško naivumo stebuklas, kurį atgaivina M.K. Čiurlionio paveikslas. Šis šilko šedevras yra kūrybinio pasaulio ir mados derinys, menas, švelniai plaukiantis ant jūsų pečių.

M.K. Čiurlionis žinomas dėl novatoriško požiūrio į meną ir muziką. Kartą jis yra pasakęs: „daug stebuklų yra pasaulyje, tik ne visiems jie prieinami; vieniems dėl to, kad jų negirdi ir nemato, kitiems dėl to, kad jų nesupranta.“

"Pasaka II" - tai nepaprasto grožio vienas garsiausių Čiurlionio kūrinių. Šis paveikslas skatina žiūrovą sustoti, atsikvėpti ir prisiminti vaikystės stebuklą, primindamas, kad gyvenime svarbu atrasti grožį ir džiaugtis net mažais dalykais.

Šilkinės skarelės "Pasaka II" dizainas kurtas pagal M.K. Čiurlionio paveikslą, kurio vaizdą suteikė Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus. Paveikslas PASAKA II. Popierius, tempera. 1907 m.

Pagaminta iš 100% šilko;
Unikalus autorinis dizainas;
Dydis: 68 x 68 cm;
Elegantiška dovanų dėžutė.
Šilkinė skarelė "Pasaka II" - nepavaldi laikui dovana ir meno mylėtojams, ir mados entuziastams. Nesvarbu, ar norite padaryti įspūdį, ar tiesiog papildyti savo garderobą elegancija, ši skarelė - puikus pasirinkimas.

Gyvenime yra nedaug dalykų, kurie labiau pakeltų savivertę, nei kasdienis gryno šilko nešiojimas. Šilkas nuo seno yra žinomas kaip karališka medžiaga ir yra vertinamas dėl savo kokybės, minkštumo ir švelnumo. Tai - prabangos jausmas, kuris niekada neišeis iš mados.

*M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė "Pasaka II" - vienetinis, labai riboto tiražo kūrinys. 


Palikite atsiliepimą:

60.00€