VANDALISTA. šilko skarelė four in one

Kiek skarelėje kraštelių – tiek čia rasite raštelių. O jei be poezijos, tai rišant skarelę skirtingomis pusėmis atrasite vis naują rašto ir spalvos derinį,  todėl turėsite daugiau galimybių kurti drabužių derinius.

Dažytas viena seniausių audinio dažymo technika, kuomet pasitelkiama tik gamta: augalais, geležimi, actu bei kitais natūraliai gaunamais komponentais. Procesas dažnai yra nenuspėjamas kaip ir pati gamta, todėl kiekviena skarelė yra unikali ir neatkartojama, vienintelė tokia.  Šilkas sukamas su augalais bei veikiamas karščiu įgavo smulkias raukšleles, kurios dabar tapo jo charakterį pabrėžiančia savybe.

Šią skarelę (±70x70 cm) galite lankstyti ir rišti ant kaklo įvairiais būdais, taip pat apsukti galvą, įpinti  plaukus ar į kelnių kilpą, apvyti rankinės rankeną ir daug kitų būdų – Jums tereikia atrišti savo fantaziją.

Ypatingos natūralaus šilko savybės leidžia mėgautis gaminiais visus metus: šiltą dieną vėsina, leidžia kūnui kvėpuoti, o vėsią dieną – šildo. Taip pat šilkas tinkamas itin jautrią, sudirgusią, alergišką odą turintiems, nes sericinas, kitaip vadinamas šilko klijais, turi gydančiąsias bei atsparumu mikroorganizmams pasižyminčias savybes. 

Geriausia skalbti rankomis arba ne aukštesnėje nei 30° temperatūroje specialiu ploniems audiniams skirtu skalbimo mašinos režimu bei naudojant švelnius  skalbiklius.


Palikite atsiliepimą:

40.00€