UMA TVARUS PAKAVIMAS. "KONFETI"

Drobelės yra pagamintos iš sertifikuotos OEKO-TEX medvilnės, bičių vaško, pušies sakų ir simondsijų aliejaus. Bičių vaškas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, o tai leidžia produktams ilgiau išlikti šviežiems. Drobelės leidžia produktams jose kvėpuoti, todėl puikiai tinka laikyti įvairius maisto produktus.  Bičių vaško drobelėse vyniok gabalėlį sūrio, puselę svogūno, mango ar avokado, dalį kopūsto, moliūgo, cukinijos, agurko ar arbūzo. Įsuk savo mėgstamą kepalą duonos, vyniok sumuštinį, bei apdenk dubenį salotų. Drobelėse vyniok maisto produktus pagal jų dydį.

Rankų šilumos pagalba drobelės sulips taip kaip tu nori. Esant poreikiui, panaudojus nuplauk vėsiu vandeniu, jei reikia panaudok ir švelnų muilą. Venk tiesioginių saulės spindulių ir karšto vandens, mat bičių vaškas gali pradėti tirpti. Taip pat, drobelėse nelaikyk neapdorotos mėsos, žuvies, ar itin rūgščių vaisių - citrinų, ananasų, greipfrutų. Bičių vaško maistinė drobelė baigia galioti, kai vaškas tampa nebelipnus, praranda savo funkcionalumą, tuomet drobelę galima kompostuoti.

Drobelės tarnauja nuo 1-3 metų, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo.

Dydžiai: S 22 x 22 cm; M 30 x 30 cm; L 38 x 38 cm; XL 45 x 55 cm.

Medžiaga: 100 proc. medvilnė

Kilmė: Lietuva

Svoris: 12g. - 56g.

Pagalba renkantis drobelės didį, arba idėjos ką kiekviename dydyje laikyti :

S - pusė svogūno, avokado, granato, paprikos, gabalėlis kietojo sūrio, galiukas agurko.

M - pusė mango, gabalėlis baklažano, poro, sumuštinis, keksiukas, sauja smidrų, vidutinio dydžio dubenėliui apdengti.

L - kepalėlis duonos, keksas, varškės sūris, dalis meliono, papajo, dideliam salotų dubeniui apdengti.

XL - kepalas duonos, pundas salotų, kopūstas, brokolis, dalis moliūgo, arbūzo, cukinijos, vakarykštės picos likučiams įvynioti.

Jei nerandate norimo dydžio, rašykite mums adresu labas@wapsva.lt , gal galėsime jums padėti!


Palikite atsiliepimą:

8.00€
Dydis :