J&EHANDMADECANDLES. Kvapas automobiliui Dubajaus Kopos

Leiskitės į kelionę kartu su Dubajaus Kopos aromatu. Persijos įlanka, Arabijos kopos ir verdantis didmiesčio gyvenimas – paslaptingas bei egzotiškas kvapas.
Kiekvienas J&E Handmade Candles automobilio kvapas yra gaminamas rankomis. Naudojame aukštos kokybės medžiagas. Estetiškai atrodantys automobilio kvapai puikiai tinka kaip priedas prie dovanos.

Kvapas: Įkvėptas karščiu alsuojančios Arabijos dykumos saulės šis kvapas kuria harmoniją tarp subtilių citrusų, mėtos ir gilių levandos, gintaro, jazminų bei imbiero natų. Stiprūs muskuso ir santalo tonai sužadina norą tyrinėti Artimųjų Rytų paslaptis.

Natos:
Viršutinės natos: žali lapeliai, citrusai, mėtos.
Vidurinės natos: pačiulis, levanda, gintaras, jazminas, imbieras.
Pagrindinės natos: vanilė, muskusas, santalas.
Kvapo šeima: rytietiškų kvapų šeima.
Naudinga: pagrindinės natos užuodžiamos pirmiausiai, sukelia pirminį įspūdį ir turi didžiausią poveikį. Vidurinės natos atsiskleidžia viršutinėms blėstant ir išlieka visą laiką, šios kvapų natos sudaro apie 70 procentų visos kvapo kompozicijos. Pagrindinės natos sudaro kvapo pagrindą, yra labai sodrios ir ilgai išliekančios.

Pakabinamas automobilio kvapas.
Tūris: 8 ml.
Kvepia: ~2 mėn
Pakuotė: stiklo buteliukas su kartono dėžute.
Automobilio kvapas pagamintas Lietuvoje, naudojant aukštos kokybės, sertifikuotus kvapiuosius aliejus ir kvapo bazę. Gamyboje nenaudojame alkoholio, sudėtyje nėra ftalatų. Kvapų kompozicijos daugiasluoksnės, apjungiančios skirtingus aromatus.

Kaip naudoti:
Atkimškite buteliuką ir užsukite natūralios medienos kamštį. Buteliuką apverskite keletui sekundžių. Aromatinis aliejus įsigeria į medieną, pradeda skleisti kvapą.  Rekomenduojame automobilyje pakabinti buteliuką Jums patogiame aukštyje, virvelė reguliuojamo ilgio.

Šį kvapų buteliuką galima naudoti ir spintoje. Laikykite jį vertikalioje padėtyje.
Išsiliejus skysčiui, skubiai nuvalykite paviršius.
Naudokite esant 0 – 30 °C. temperatūrai. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.
Vasarą esant karštiems orams nepalikite kvapo automobilyje, jei jis stovi tiesioginėje saulėje


Palikite atsiliepimą:

8.50€