BY ME. MARŠKINIAI "SILHOUETTE" MĖLYNA

Silhouette marškiniai - subtili prabanga kiekvieną dieną

BYME. vizitine kortele tapusių BOYFRIEND marškinių medžiagos kokybės įkvėpti - SILHUOETTE marškiniai. Pasiūti iš tokios pačios neglamžios ir ypatingos priežiūros nereikalaujančios medžiagos, SILHUOETTE marškiniai yra sukurti toms, kurios vertina kokybę, prabangą ir nepriekaištingą stilių. 

Įliemenuotas šių marškinių modelis pabrėš jūsų unikalią figūrą ir suteiks jai smėlio laikrodžio įspūdį. Marškinių rankogaliuose įsiūtos dvi sagos, todėl tiks skirtingiems riešų dydžiams, be to, palengvins rankovių raitojimą ties alkūnėmis.

Itin moteriškas SILHUOETTE pasižymi ir grakščia apykakle, įnešdamas dar daugiau lengvumo ir elegancijos. Šis modelis leis marškinius dėvėti kas dieną ir atrasti vis kitokį derinį su jūsų turimais drabužiais. 

Klienčių jau pamilta marškinių medžiaga nepakeis savo išvaizdos. Net po daugelio skalbimų ji nepraras savo spalvos ir tvirtumo. O neglamži medžiaga leis sutaupyti laiko pradedant dieną. Po skalbimo marškinius užteks pagarinti ir jūs vėl atrodysite prabangiai ir elegantiškai.

SILHUOETTE marškiniai - tai besąlygiškos meilės sau įrodymas. Palengvinkite savo kasdienybę apdovanodamos save šiais išskirtiniais marškiniais.

Nuotraukoje modelis vilki M/L , ūgis 165cm

Sudėtis: medvilnė 70%, poliesteris 25% ir elastanas 5%


Palikite atsiliepimą:

80.00€
Dydis :