RAMUNĖS NAMEILĖ. Sidabrinis kolje | Black point | no. 1

Šis sidabrinis kaklo papuošalas yra tikras minimalizmo šedevras, kuriantis subtilų ir tuo pačiu metu elegantišką akcentą jūsų išvaizdai. Kolje pagamintas iš aukštos kokybės, smulkaus diametro sidabrinių karoliukų, kurie švelniai blizga, nepritraukdami per daug dėmesio, tačiau sukurdami nuosaikumo jausmą.

Pagrindinis šio papuošalo akcentas yra vienas porcelianinis karoliukas, centrinėje papuošalo dalyje, kuris subtiliai tviska sidabro fone. Suteikdamas šiek tiek kontrasto tarp medžiagų: sidabro porceliano

Šis papuošalas yra universalus ir tinkamas įvairiomis progomis - nuo kasdienių pasivaikščiojimų iki ypatingų renginių. Jis lengvai derinamas su įvairiomis aprangos spalvomis ir stiliais, todėl jūs galėsite jį derinti pagal savo nuotaiką ir poreikius.

Minimalizmas yra moderniosios estetikos principas, kuriame akcentuojamas paprastumas, švarumas ir funkcionalumas. Šis sidabrinis kaklo papuošalas puikiai atspindi šį principą, nes jame susilieja švarios linijos, kokybiškos medžiagos ir subtilus dizainas, kuris niekada nepasens. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina subtilų grožį. Ir įžvelgia nepaprastus dalykus - paprastume.

Minimalistinis dizainas yra būtent tai, ko reikia norint išlaikyti subtilų ir šiuolaikišką stilių. Šis sidabrinis kaklo papuošalas taps jūsų mėgstamiausiu aksesuaru, esu tuo tikra!

Nes šis sidabrinis kolje švelniai papildys jūsų aprangą, bet neapsunkins jos. Tai tarsi meninė išraiška minimalizmo estetikos šviesoje.


Informacija apie gaminį: 
Medžiagos: sidabras 925, porcelianas
Spalva: sidabro, grafito juoda
Svoris: 4,76g
Ilgis: 42 cm


Palikite atsiliepimą:

86.00€