TATA PAPER. RANKINĖ KUPRINĖ „BUSINESS GREY“

Kuprinė, puikiai tinkanti tiek į biurą, tiek į gamtą.
Patogi, su nusegamomis  petnešomis/rankenomis, todėl kuprinė lengvai gali tapti rankine.
Viduje yra kišenių rašikliams, vandens buteliukui, nešiojamam kompiuteriui ar planšetei.

Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Išmatavimai: Aukštis – 33 cm, Plotis –  32 cm, Gylis – 13 cm, Rankenų/petnešų ilgis – nuo 51 cm iki 84 cm

Užtrauktukas atsisega per tris kuprinės kraštines, todėl lengvai surasite reikiamus daiktus kuprinėje

* Kuprinės spalva (atspalvis) nuotraukose ir video gali skirtis nuo tikrosios spalvos.

KOMPIUTERIO KUPRINĖ „BUSINESS GREY“ –  FUNKCIONALUMAS IR PRAKTIŠKUMAS
Kompiuterio kuprinė „Business Grey“ – kuprinė, kurią lengvai transformuosite ir pritaikysite daugybėje situacijų. Ji puikiai tiks neštis į darbą ar vykti į darbo susitikimus. Kadangi kuprinės viduje yra daugybė atskirų skyrių, sutalpinsiančių visus jums reikiamus daiktus. Atskiras skyrius nešiojamam kompiuteriui ar planšetei. Kišenėlė vandens buteliukui ar gertuvei. Skyrius rašikliams. Ir daugybė vietos kitiems daiktams. Čia puikiai tilps ir užkandžių dėžutė. Kosmetinė, piniginė, telefonas. Išorėje taip pat rasite du atskirus skyrelius. Priekyje – užsegama užtrauktuku. Čia patogu įsimesti raktus. Tam, kad prireikus, galėtumėte juos greitai ir lengvai rasti. O taip pat, jie bus atskirti nuo kitų, kuprinėje esančių daiktų, todėl jų nesubraižys. O galinėje pusėje rasite dar vieną, neužsegamą kišenę. Užrašų knygutei ar knygai. Kurią galėsite paskaityti pakeliui į darbą.

KOMPIUTERIO KUPRINĖ „BUSINESS GREY“ GALI LENGVAI „PAVIRSTI“ IR MAMOS RANKINE
Turime pripažinti, kad šią kuprinę lygiai tiek pat dažnai renkasi tiek vyrai, tiek moterys. Ir visiškai skirtingiems tikslams. Tiek vyrai, tiek moterys, šią kuprinę mėgsta naudoti kaip verslo kuprinę. Tačiau taip pat dažnai žmonės ją naudoja ir kaip „mamos kuprinę. O gal tiksliau – kuprinę mažylio daiktams. Mažus vaikus auginantys tėvai puikiai žino, kiek daug daiktų reikia pasiimti kartu su savimi, kur nors vykstant. Sauskelnės, buteliukai, pledukai ir merliukai. Ir labai svarbu, akd visus daiktus būtų galima lengvai rasti. Nes kartais jų prisireikia tiesiog čia ir dabar. Tad atskiri skyreliai labai pasitarnauja norint daiktus patogiai išrūšiuoti ir lengvai rasti. Taigi, dieną į šią kuprinę galite susidėti kompiuterį ir užrašinę. O vakare – eidami pasivaikščioti su mažyliu – sauskelnes ir buteliuką.

LENGVAI PRIŽIŪRIMA IR PLAUNAMA
Dažnai žmonės drąsiau renkasi tamsias kuprines, nes galvoja, kad jų priežiūra – paprastesnė. Tačiau galime nuraminti – nepaisant to, kad ši kuprinė šviesi, ją prižiūrėti lygiai taip pat paprasta. Visi mūsų kuriami gaminiai gali būti plaunami po tekančio vandens srove. Arba skalbiami skalbimo mašinoje. Tad net jei ir kuprinė įsiteps – ją lengvai išvalysite. Svarbu skalbimui rinktis neutralius skalbiklius, ne aukštesnę kaip  30 laipsnių temperatūrą. O išskalbus – leisti išdžiūti natūraliai.


Palikite atsiliepimą:

159.00€