J&EHANDMADECANDLES. KVAPAS AUTOMOBILIUI Saldūs namai

Nuotaikingas ir šiltas aromatas įkvepiančiai kasdienybei šaltuoju metų laiku. Kiekvienas J&E Handmade Candles automobilio kvapas yra gaminamas rankomis. Naudojame aukštos kokybės medžiagas. Estetiškai atrodantys automobilio kvapai puikiai tinka kaip priedas prie dovanos.


Kvapas: Spanguolių, apelsinų kvapai dermėje su jazminų bei lelijų akordais. Vėliausiai užsiuodžia medienos (kedro), muskuso, vanilės, cinamono baigiamieji tonai.


Viršutinės natos: spanguolė ir apelsinas.

Vidurinės natos: jazminas, lelija.

Pagrindinės natos: santalas, kedras, muskusas, vanilė, cinamonas.

Kvapo šeima: gėlių ir vaisių derinys su rytietiškais motyvais

Naudinga: pagrindinės natos užuodžiamos pirmiausiai, sukelia pirminį įspūdį ir turi didžiausią poveikį. Vidurinės natos atsiskleidžia viršutinėms blėstant ir išlieka visą laiką, šios kvapų natos sudaro apie 70 procentų visos kvapo kompozicijos. Pagrindinės natos sudaro kvapo pagrindą, yra labai sodrios ir ilgai išliekančios.


Pakabinamas automobilio kvapas.

Tūris: 8 ml.

Kvepia: ~2 mėn

Pakuotė: stiklo buteliukas su kartono dėžute.

Automobilio kvapas pagamintas Lietuvoje, naudojant aukštos kokybės, sertifikuotus kvapiuosius aliejus ir kvapo bazę. Gamyboje nenaudojame alkoholio, sudėtyje nėra ftalatų. Kvapų kompozicijos daugiasluoksnės, apjungiančios skirtingus aromatus.


Atkimškite buteliuką ir užsukite natūralios medienos kamštį. Buteliuką apverskite keletui sekundžių. Aromatinis aliejus įsigeria į medieną, pradeda skleisti kvapą.  Rekomenduojame automobilyje pakabinti buteliuką Jums patogiame aukštyje, virvelė reguliuojamo ilgio.


Šį kvapų buteliuką galima naudoti ir spintoje. Laikykite jį vertikalioje padėtyje.

Išsiliejus skysčiui, skubiai nuvalykite paviršius.

Naudokite esant 0 – 30 °C. temperatūrai. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Vasarą esant karštiems orams nepalikite kvapo automobilyje, jei jis stovi tiesioginėje saulėje.


Palikite atsiliepimą:

8.50€