J&EHANDMADECANDLES. Kvapas automobiliui Nebula

Drąsus ir subtiliai minkštas kvapas iš medienos, tabako, odos gintaro akordų, apgaubs jus tarsi rūko marška. Kiekvienas J&E Handmade Candles automobilio kvapas yra gaminamas rankomis. Naudojame aukštos kokybės medžiagas. Estetiškai atrodantys automobilio kvapai puikiai tinka kaip priedas prie dovanos.


Kvapas: Įtaigi kvapų natų kakofonija. Gundantys pačiuliai, saldūs vaisiai, šviežių gėlių natos persmelktos žemiškais prieskoniais ir subalansuotos su lengvu tamsios kakavos kartumu.


Natos:

Viršutinės natos: obuolys, greipfrutas, agurkas, pačiulis

Vidurinės natos: magnolija, žibutės, tuberoza, pakalnutės, rožės.

Pagrindinės natos: gintaras, muskusas, santalas.

Kvapo šeima: Woody Amber

Naudinga: pagrindinės natos užuodžiamos pirmiausiai, sukelia pirminį įspūdį ir turi didžiausią poveikį. Vidurinės natos atsiskleidžia viršutinėms blėstant ir išlieka visą laiką, šios kvapų natos sudaro apie 70 procentų visos kvapo kompozicijos. Pagrindinės natos sudaro kvapo pagrindą, yra labai sodrios ir ilgai išliekančios


Pakabinamas automobilio kvapas.

Tūris: 8 ml.

Kvepia: ~2 mėn.

Pakuotė: stiklo buteliukas su kartono dėžute.

Automobilio kvapas pagamintas Lietuvoje, naudojant aukštos kokybės, sertifikuotus kvapiuosius aliejus ir kvapo bazę. Gamyboje nenaudojame alkoholio, sudėtyje nėra ftalatų. Kvapų kompozicijos daugiasluoksnės, apjungiančios skirtingus aromatus.


Kaip naudoti:

Atkimškite buteliuką ir užsukite natūralios medienos kamštį. Buteliuką apverskite keletui sekundžių. Aromatinis aliejus įsigeria į medieną, pradeda skleisti kvapą.  Rekomenduojame automobilyje pakabinti buteliuką Jums patogiame aukštyje, virvelė reguliuojamo ilgio.


Šį kvapų buteliuką galima naudoti ir spintoje. Laikykite jį vertikalioje padėtyje.

Išsiliejus skysčiui, skubiai nuvalykite paviršius.

Naudokite esant 0 – 30 °C. temperatūrai. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Vasarą esant karštiems orams nepalikite kvapo automobilyje, jei jis stovi tiesioginėje saulėje


Palikite atsiliepimą:

8.50€