Neris ir nemunas. NEMUNAS „PERKŪNAS“ JUODAS, SIDABRINIS

10ATM VANDENS ATSPARUMAS
Šis laikrodis turi 10ATM vandens atsparumą. Šiam laikrodžiui taikomas griežtas testavimo protokolas, siekiant užtikrinti jo atsparumą vandeniui.

Laikrodis atlaiko slėgį atitinkantį 100 metrų gylį, todėl galite laisvai mėgautis maudymusi duše, plaukiojimu ar net nardymu į vandenį nenusiimant šio laikrodžio.

SAFYRINIS STIKLIUKAS
Laikrodyje naudojame safyrinį stikliuką kuris yra vienas kiečiausių bei atspariausių įbrėžimams medžiagų žemėje. 

KORPUSAS
Laikrodžių autentiškas dizainas. Klasikinis, švarus 40 mm ciferblatas ir paprastas rafinuotumas šio dizaino įkvėpimas. Visiškai sidabrinės spalvos su juodais ciferblato akcentais pagamintas iš 316L nerūdijančio plieno užtikrinančio aukščiausią kokybę.

DIRŽELIS
Šis elegantiškas nerūdijančio plieno dirželis užtikrina maksimalų nešiojimo komfortą. Jame yra saugos sagtis ir novatoriškas greito atlaisvinimo mechanizmas, leidžiantis per kelias sekundes pakeisti laikrodžio dirželį. Tai suteikia galimybę kiekvieną dieną nešioti skirtingą laikrodį.

TIKSLIOS DIENOS, SAVAITĖS IR MĖNESIO RODYKLĖS
Valandos, minutės ir sekundės, tai standartiniai laiko matavimo vienetai. Tačiau norėdami turėti išskirtinį produktą, mes sukūrėme ir pristatome naujus, daugiafunkcius NEMUNAS laikrodžių modelius, kurie turi vertingą privalumą - kalendorines datas. Aukštos klasės ciferblate pridėjome papildomas rodyklės, kurios tiksliai nurodo mėnesius, savaitės dienas ir einamosios dienos datą. O papildomame ekranėlyje, nuo šiol bus matoma ir mėnulio fazė. Didžiuojamės galėdami pristatyti šiuos naujausio leidimo laikrodžius.

DETALĖS
Mechanizmas: Miyota Kvarcinis
KORPUSO DIAMETRAS: 40MM
KORPUSO AUKŠTIS: 9MM
DIRŽELIO ILGIS: 260MM
DIRŽELIO PLOTIS: 20MM
PAGRINDAS: NERŪDIJANTIS PLIENAS 316L
STIKLAS: SAFYRAS
ATSPARUMAS VANDENIUI: 10ATM (galima maudytis ir nardyti)

10 METŲ GARANTIJA
Neris ir Nemunas produktus gamina žmonės, kurie yra užvaldyti aistros laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus mūsų standartus ir yra suprojektuotas, sureguliuotas bei aptarnaujamas čia - Lietuvoje.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems Neris ir Nemunas laikrodžiams. Esame užtikrinti savo parduodamos prekės kokybe ir pasirengę suteikti šiam laikrodžiui vieną geriausių garantijų Lietuvoje.


Palikite atsiliepimą:

379.00€