Neris ir NEMUNAS. „URAGANAS“ JUODAS, SIDABRINIS

10ATM VANDENS ATSPARUMAS
Šis laikrodis turi 10ATM vandens atsparumą. Šiam laikrodžiui taikomas griežtas testavimo protokolas, siekiant užtikrinti jo atsparumą vandeniui.

Laikrodis atlaiko slėgį atitinkantį 100 metrų gylį, todėl galite laisvai mėgautis maudymusi duše, plaukiojimu ar net nardymu į vandenį nenusiimant šio laikrodžio.

SAFYRINIS STIKLIUKAS
Laikrodyje naudojame safyrinį stikliuką kuris yra vienas kiečiausių bei atspariausių įbrėžimams medžiagų žemėje. 

KORPUSAS
Laikrodžių autentiškas dizainas. Klasikinis, švarus 40 mm ciferblatas ir paprastas rafinuotumas šio dizaino įkvėpimas. Visiškai sidabrinės spalvos su juodais ciferblato akcentais pagamintas iš 316L nerūdijančio plieno užtikrinančio aukščiausią kokybę.

DIRŽELIS
Tvirta tikros odos apyrankė užtikrina maksimalų nešiojimo komfortą. Jų elegantiškas ir paprastas dizainas yra pritaikytas kiekvienam riešui stilingai.


DETALĖS
Mechanizmas: Miyota Kvarcinis
KORPUSO DIAMETRAS: 40MM
KORPUSO AUKŠTIS: 9MM
DIRŽELIO ILGIS: 260MM
DIRŽELIO PLOTIS: 20MM
PAGRINDAS: NERŪDIJANTIS PLIENAS 316L
STIKLAS: SAFYRAS
ATSPARUMAS VANDENIUI: 10ATM (galima maudytis ir nardyti)

10 METŲ GARANTIJA
Neris ir Nemunas produktus gamina žmonės, kurie yra užvaldyti aistros laikrodžių gamybai. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas pagal griežtus mūsų standartus ir yra suprojektuotas, sureguliuotas bei aptarnaujamas čia - Lietuvoje.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 10 metų garantiją visiems Neris ir Nemunas laikrodžiams. Esame užtikrinti savo parduodamos prekės kokybe ir pasirengę suteikti šiam laikrodžiui vieną geriausių garantijų Lietuvoje.


Palikite atsiliepimą:

329.00€