VANDALISTA. Šilko skarelė double trouble

Abstraktaus rašto ir abejuose šalio galuose besiskiriančiu raštu: norite akcentuojate labiau rudą kraštą, atsibodo ruda – akcentuojate rausvąjį kraštą. Mada juk žaidimas.

Dažytas viena seniausių audinio dažymo technika, kuomet pasitelkiama tik gamta: augalais, geležimi, actu bei kitais natūraliai gaunamais komponentais. Procesas dažnai yra nenuspėjamas kaip ir pati gamta, todėl kiekviena skarelė yra unikali ir neatkartojama, vienintelė tokia.  Šilkas sukamas su augalais bei veikiamas karščiu įgavo smulkias raukšleles, kurios dabar tapo jo charakterį pabrėžiančia savybe.

Toks šis  140 cm ilgio ir ±40 cm pločio šalis iš natūralaus šilko, kuriuo galėsite švelniai apsaugoti kaklą ar ausis vėjuotomis dienomis, apgaubti pečius einant prie jūros vakare ar sukurti elegantišką įvaizdį šventei.
Ypatingos natūralaus šilko savybės leidžia mėgautis gaminiais visus metus: šiltą dieną vėsina, leidžia kūnui kvėpuoti, o vėsią dieną – šildo. Taip pat šilkas tinkamas itin jautrią, sudirgusią, alergišką odą turintiems, nes sericinas, kitaip vadinamas šilko klijais, turi gydančiąsias bei atsparumu mikroorganizmams pasižyminčias savybes. 

Geriausia skalbti rankomis arba ne aukštesnėje nei 30° temperatūroje specialiu ploniems audiniams skirtu skalbimo mašinos režimu bei naudojant švelnius  skalbiklius.


Palikite atsiliepimą:

40.00€